Ceník detektiv v terénu

Podívejte se, kolik zaplatíte za pátrací SMS, emaily, detektiva v terénu či pátrací letadlo.

4. Pátrání detektiva přímo v terénu

Detektiv vyjíždí na místo ztráty psa až po telefonické dohodě s Vámi, kdy společně zvolíte nejlepší variantu. Dopravné na místo ztráty je 5 Kč/km. Veškeré další náklady včetně například výroby letáčků, telefonů, dopravného na místě ztráty případně ubytování  jsou již zahrnuty v hodinové sazby detektiva.

Detektiv Vám buď s pátráním pomáhá nebo realizuje pátrání sám například v době, kdy jste v práci nebo jinak časově vytíženi.

Cena: Půl den za 2990,- Kč,  nebo celý den pátrání za 4990,-Kč

Obsahem práce detektiva je sbírání a vyhodnocování stop, rozvěšování letáčků, případně spolupráce s dobrovolnými psími detektivy.

Hlavním předpokladem pro úspěšný výsledek je ale včasný zásah a spolupráce s majiteli ztraceného zvířátka. Pokud se tedy rozhodujete, zda využít detektiva v terénu, na nic nečekejte a zavolejte nám na naši nonstop linku 602 74 09 74!

 

 

 

 

Pokud chcete znát podrobnosti, klikněte si na Jak to funguje nebo Často kladené otázky nebo Kdy jsou služby realizovány.

Ceny jsou konečné.

Nejefektivnější balíčky Akční cena Sleva %  Složení
Balíček Nejprodávanější 2590,- Kč 7%
před slevou 2790,- kč
emailing 1 okres + cílená fb kampaň za 1500 Kč
Balíček Nejefektivnější 4900,- Kč 12%
před slevou 5480,- kč
1000 rezidentních sms + emailing 1 okres + cílená FB kampaň za 500 Kč
Balíček Prestige 8700,- Kč 20%
před slevou 10390,-
2000 rezidentních sms + emailing 3 okresy + cílená FB kampaň za 1500 Kč

Kdy objednat komplexní pátrací balíček?

Stovky případů a narůstající zkušenosti Psího detektiva ukázaly, že největší šance, jak nalézt ztraceného chlupáče, je kombinací několika pátracích metod. Úspěšnost je v takových případech 70%. Pokud si objednáte jeden z TOP balíčků, můžete očekávat okamžité reakce lidí z okolí místa ztráty. Co vlastně balíčky obsahují?

1) Pátrací sms - Během pouhých pár desítek minut rozešleme lidem v okolí pátrací smsky s fotkou zvířátka, podrobným popisem a kontaktem na majitele. Více o pátracích sms se můžete dozvědět ZDE.

2) Pátrací emailing - Okamžitě informujeme o ztrátě zvířátka emailem všechny důležité kontakty v celém vašem okrese. Jsou to útulky, veterináři, starostové, pet shopy a zverimexy, městské policie, myslivci, hajní, psí zájmové organizace, psí školky a hotely, psí salóny, městské úřady a ostatní spolky. Součástí emailu je také pátrací letáček, který naši partneři rovnou vyvěšují na nástěnky a internetové stránky. O ztrátě je informujeme také sms zprávou pro případ, že by v danou chvíli neměli přístup k počítači. Více o emailingu naleznete ZDE

3) Cílená FB kampaň – Jedná se o placenou facebookovskou kampaň zacílenou přímo na místo ztráty a okolí. Výhoda této kampaně je v tom, že krom běžného organického dosahu, který vzniká na základě klasického sdílení a přichází z celé republiky, je tato kampaň přesně zacílená do místa, kde se pejsek či kočička ztratí. Průměrný dosah kampaně za 500 Kč je cca 10 000 lidí.

 

Pokud chcete znát podrobnosti, klikněte si na Jak to funguje nebo Často kladené otázky nebo Kdy jsou služby realizovány.

Ceny jsou konečné.

Přihlášení: