Ceník nejefektivnější balíčky

Podívejte se, kolik zaplatíte za nejefektivnější balíčky od psího detektiva.

3. Nejefektivnější balíčky pátrání

Nejefektivnější balíčky Akční cena Sleva %  Složení
Balíček Nejprodávanější 2500,- Kč 6%
před slevou 2680,- kč
500 rezidentních sms + emailing 1 okres
Balíček Nejefektivnější 3999,- Kč 12%
před slevou 4550,- kč
1000 sms + emailing 1 okres + cílená FB kampaň
Balíček Prestige 15000,- Kč 22%
před slevou 18980,-
3000 sms + emailing 3 okresy + cílená FB kampaň v hodnotě 1500 Kč + 10 hodin detektiv v terénu

Kdy objednat komplexní pátrací balíček?

Stovky případů a narůstající zkušenosti Psího detektiva ukázaly, že největší šance, jak nalézt ztraceného chlupáče, je kombinací několika pátracích metod. Úspěšnost je v takových případech 70%. Pokud si objednáte jeden z TOP balíčků, můžete očekávat okamžité reakce lidí z okolí místa ztráty. Co vlastně balíčky obsahují?

1) Pátrací sms - Během pouhých pár desítek minut rozešleme lidem v okolí pátrací smsky s fotkou zvířátka, podrobným popisem a kontaktem na majitele. Více o pátracích sms se můžete dozvědět ZDE.

2) Pátrací emailing - Okamžitě informujeme o ztrátě zvířátka emailem všechny důležité kontakty v celém vašem okrese. Jsou to útulky, veterináři, starostové, pet shopy a zverimexy, městské policie, myslivci, hajní, psí zájmové organizace, psí školky a hotely, psí salóny, městské úřady a ostatní spolky. Součástí emailu je také pátrací letáček, který naši partneři rovnou vyvěšují na nástěnky a internetové stránky. O ztrátě je informujeme také sms zprávou pro případ, že by v danou chvíli neměli přístup k počítači. Více o emailingu naleznete ZDE

3) Cílená FB kampaň – Jedná se o placenou facebookovskou kampaň zacílenou přímo na konkrétní obce. (Na Faceboooku se zobrazuje vpravo, stejně jako placené reklamy.) Výhoda této kampaně je v tom, že krom běžného organického dosahu, který vzniká na základě klasického sdílení a přichází z celé republiky, je tato kampaň přesně zacílená do místa, kde se pejsek či kočička ztratí. Průměrně se za 500 Kč kampaň zobrazí cca 10000 lidí.

4) Detektiv v terénu – Detektiv Vám buď s pátráním pomáhá nebo realizuje pátrání sám například v době, kdy jste v práci. Obsahem práce detektiva je sbírání a vyhodnocování stop, rozvěšování letáčků, případně spolupráce s dobrovolnými psími detektivy. Více o detektivovi v terénu naleznete ZDE

Pokud chcete znát podrobnosti, klikněte si na Jak to funguje nebo Často kladené otázky nebo Kdy jsou služby realizovány.

Ceny jsou konečné.

Přihlášení: