Ceník nejefektivnější balíčky

Podívejte se, kolik zaplatíteza nejefektivnější balíčky od psího detektiva.

3. Nejefektivnější balíčky pátrání

Nejefektivnější balíčky Akční cena Sleva %  Složení
Balíček Nejprodávanější 2590,- Kč 7%
před slevou 2790,- kč
emailing 1 okres + cílená fb kampaň za 1500 Kč
Balíček Nejefektivnější 4900,- Kč 12%
před slevou 5480,- kč
1000 rezidentních sms + emailing 1 okres + cílená FB kampaň za 500 Kč
Balíček Prestige 8700,- Kč 20%
před slevou 10390,-
2000 rezidentních sms + emailing 3 okresy + cílená FB kampaň za 1500 Kč

Kdy objednat komplexní pátrací balíček?

Stovky případů a narůstající zkušenosti Psího detektiva ukázaly, že největší šance, jak nalézt ztraceného chlupáče, je kombinací několika pátracích metod. Úspěšnost je v takových případech 70%. Pokud si objednáte jeden z TOP balíčků, můžete očekávat okamžité reakce lidí z okolí místa ztráty. Co vlastně balíčky obsahují?

1) Pátrací sms - Během pouhých pár desítek minut rozešleme lidem v okolí pátrací smsky s fotkou zvířátka, podrobným popisem a kontaktem na majitele. Více o pátracích sms se můžete dozvědět ZDE.

2) Pátrací emailing - Okamžitě informujeme o ztrátě zvířátka emailem všechny důležité kontakty v celém vašem okrese. Jsou to útulky, veterináři, starostové, pet shopy a zverimexy, městské policie, myslivci, hajní, psí zájmové organizace, psí školky a hotely, psí salóny, městské úřady a ostatní spolky. Součástí emailu je také pátrací letáček, který naši partneři rovnou vyvěšují na nástěnky a internetové stránky. O ztrátě je informujeme také sms zprávou pro případ, že by v danou chvíli neměli přístup k počítači. Více o emailingu naleznete ZDE

3) Cílená FB kampaň – Jedná se o placenou facebookovskou kampaň zacílenou přímo na místo ztráty a okolí. Výhoda této kampaně je v tom, že krom běžného organického dosahu, který vzniká na základě klasického sdílení a přichází z celé republiky, je tato kampaň přesně zacílená do místa, kde se pejsek či kočička ztratí. Průměrný dosah kampaně za 500 Kč je cca 10 000 lidí.

 

Pokud chcete znát podrobnosti, klikněte si na Jak to funguje nebo Často kladené otázky nebo Kdy jsou služby realizovány.

Ceny jsou konečné.

Přihlášení: