Vše o psím detektivovi.cz

Hledání ztracených zvířat na profesionální úrovni.

Psí detektiv z.s. je první spolek, který se v České republice začal zabývat hledáním ztracených zvířat na profesionální úrovni. K jejich nalezení využívá nejmodernějších technologií, díky kterým osloví tisíce lidí během pár desítek minut:

  1. Rozeslání SMS s informacemi a fotkou ztraceného zvířete až na 10000 lidí v jeden okamžik
  2. Rozeslání EMAILU s letákem ztraceného zvířete na VŠECHNY důležité kontakty ve vašem okrese (veterináři, zverimexy, myslivci, útulky ad.)
  3. Pátrání psího detektiva přímo v místě ztráty zvířete
  4. Nasazení pátracího dronu s termokamerou
  5. Kampaně na sociálních sítích zacílené podle obcí nebo městských částí
  6. Zdarma vytvoření letáku online
  7. Zdarma uveřejnění inzerátu v databázi a na sociálních sítí Psího detektiva
  8. Zdarma rady a tipy, jak můžete pátrat sami

Informační povinnost

Psí detektiv zpracovává osobní údaje zákazníků pro účely plnění smlouvy, dále na základě souhlasu dobrovolníků při jejich spoluprácia zákazníků pro zasílání newsletteru a u dalších spolupracovníků ve veřejném zájmu a oprávněném zájmu společnosti.

Psí detektiv publikuje osobní údaje na svém webu, facebookové stránce a zasílá je prostřednictvím mailu a sms. Osobní údaje jsou předávány v nezbytném rozsahu veřejnosti, dobrovolníkům a organizacím, které se na naší práci podílí.
Každý má možnost podat na způsob zpracování OÚ stížnost u dozorového úřadu a má právo požadovat přístup k osobním údajům, jejich opravu, výmaz, přenos OÚ, omezení zpracování a má právo vznést námitku proti zpracování údajů.

Správce OÚ: Psí detektiv z.s.,
sídlo: Na Zátiší 1, 552 11, IČ: 02189216, telefon: 602 74 09 74, e-mail: info@psidetektiv.cz

Úspěšnost 70%

Za tři roky roku fungování se Psí detektiv zapojil do více jak 8000 případů. V 70% z nich byl zvířecí mazlík nalezen a vrácen domů. Pokud ztrátu zvířete nahlásíte Psímu detektivovi do 48 hodin, je šance na jeho nalezení dokonce 85%!

Maximální nasazení

Psí detektiv má jediný cíl. Přivést Vašeho zvířecího miláčka, člena vaší rodiny, zpět domů. Pro jeho nalezení jsme připraveni udělat vše, co bude v našich silách.

Profesionální tým

S hledáním psů máme dlouhodobé zkušenosti, náš tým je vyškolen dle zavedených a fungujících amerických modelů, které prezentují úspěšnost přes 90%.

Individuální strategie

Každému, kdo se nám ozve, vytvoříme na míru ušitou STRATEGII, jak nejeefektivněji pátrat. Podle lokality, okolností a vašich finančních možností vytvoříme během několika minut plán, jak vašeho domácího mazlíčka vrátit co nejdříve zpět domů.

Rychlost a spolehlivost

Víme, že nejdůležitější roli hraje při hledání ztracených zvířat ČAS. Proto jsme tu pro Vás od rána do večera, ve všední dny i o víkendu. Nečekejte, až bude pozdě. Zavolejte nebo napište a poraďte se s námi, jak co nejrychleji najít právě Vašeho miláčka.

NÁŠ TÝM

Klára Carbová

Klára Carbová

Novinářka, redaktorka časopisu Psí kusy, urputná bojovnice za práva zvířat a za záchranu psů bez domova. „ Během svého předchozího podnikání jsem organizovala sbírky na pomoc psům bez domova, ve kterých se vybralo přes milion korun a díky kterým se zachránily stovky psů,“ říká Klára. „Nový projekt, psidetektiv.cz, je revoluční služba, která také pomáhá zvířatům, psům, kočkám a dalším, kteří nemohou najít domov. V tomto případě se ale jedná o ty, kteří ve skutečnosti domov mají, jen se zatoulali a nemohou najít cestu zpět,“ vysvětluje Klára. „Těšíme se na každé nalezené zvíře a na každé šťastné setkání s jeho rodinou!“

Tomáš Carba

Tomáš Carba

Dlouholetý novinář, pejskař, záchranář každé ztracené zvířecí duše. „Sám vím, jaká to je bezmoc, když se vám ztratí pes. Před dvěma roky se nám při procházce v lese zatoulal náš kříženec Jack. Hledali jsme ho hodiny a hodiny. V tu chvíli bych dal cokoli za to, kdyby nám s jeho hledáním někdo pomohl. Náš příběh měl šťastný konec, nad ránem jsme našli Jacka promrzlého a vyděšeného ve stráni v lese. Už nikdy bych to nechtěl zažít,“ vysvětluje Tomáš, co je společně se ženou přivedlo na myšlenku založit Psího detektiva. „Psi jsou členy naší rodiny. Chápeme proto, jak dramatické jsou chvíle, když nevíte, co se s nimi děje a kde jsou. Od toho tu je psidetektiv.cz, aby všem lidem v podobných situacích pomohl najít i jejich zvířecího miláčka.“

Přihlášení: