Ceník SMS

Podívejte se, kolik zaplatíte za pátrací SMS, emaily, detektiva v terénu či pátrací letadlo.

2. Pátrací SMS

SMS s fotografií podle místa bydliště

Standard (Levnější, delší doba realizace)
Balíčky SMS Cena Počet SMS Populace v oblasti ztráty zvířete(pouze doporučení)
Balíček 1 1690,- Kč 500 sms do 5000 obyvatel
Balíček 2 2990,- Kč 1000 sms do 10 000 obyvatel
Balíček 3 4990,- Kč 2000 sms nad 10 000 obyvatel

Jak SMS standard funguje?

Cílení SMS dle vybraného PSČ nebo obce - lze využít především v menších obcích a nebo ve městech, které je rozděleno na různá PSČ. Mobilní operátor pak realizuje rozesílku SMS lidem, kteří mají v daném místě trvalé bydliště nebo se zde pravidelně vyskytují.

Pokud je tato SMS objednána u Psího detektiva do 14 hodin, je rozesílka realizována ještě tentýž den - obvykle do dvou hodin od objednání. Pokud je SMS objednána u Psího detektiva po 14 hodině, je rozesílka realizována následující pracovní den ráno v 9 hodin.

Ukázka pátrací SMS:

Vašemu sousedovi Petrovi Novákovi se 8.12.2013 ztratil v Náchodě pes Alík. Plemeno hrubosrstý jezevčík, barva černá, výška 30 cm, váha 9 kg, hnědá skvrna na levém uchu, přátelský. Měl zelený látkový obojek. Uvidíte-li ho, volejte prosím ihned 602150235. Na Alíka se bezplatně podívejte na http://c2a.cz/psidetektiv. Za nalezení odměna. Děkujeme. www.psidetektiv.cz.

Pokud chcete znát podrobnosti, klikněte si na Jak to funguje nebo Často kladené otázky nebo Kdy jsou služby realizovány.

Ceny jsou konečné.

Nejefektivnější balíčky Akční cena Sleva %  Složení
Balíček Nejprodávanější 2500,- Kč 6%
před slevou 2680,- kč
500 rezidentních sms + emailing 1 okres
Balíček Nejefektivnější 3999,- Kč 12%
před slevou 4550,- kč
1000 sms + emailing 1 okres + cílená FB kampaň
Balíček Prestige 15000,- Kč 22%
před slevou 18980,-
3000 sms + emailing 3 okresy + cílená FB kampaň v hodnotě 1500 Kč + 10 hodin detektiv v terénu

Kdy objednat komplexní pátrací balíček?

Stovky případů a narůstající zkušenosti Psího detektiva ukázaly, že největší šance, jak nalézt ztraceného chlupáče, je kombinací několika pátracích metod. Úspěšnost je v takových případech 70%. Pokud si objednáte jeden z TOP balíčků, můžete očekávat okamžité reakce lidí z okolí místa ztráty. Co vlastně balíčky obsahují?

1) Pátrací sms - Během pouhých pár desítek minut rozešleme lidem v okolí pátrací smsky s fotkou zvířátka, podrobným popisem a kontaktem na majitele. Více o pátracích sms se můžete dozvědět ZDE.

2) Pátrací emailing - Okamžitě informujeme o ztrátě zvířátka emailem všechny důležité kontakty v celém vašem okrese. Jsou to útulky, veterináři, starostové, pet shopy a zverimexy, městské policie, myslivci, hajní, psí zájmové organizace, psí školky a hotely, psí salóny, městské úřady a ostatní spolky. Součástí emailu je také pátrací letáček, který naši partneři rovnou vyvěšují na nástěnky a internetové stránky. O ztrátě je informujeme také sms zprávou pro případ, že by v danou chvíli neměli přístup k počítači. Více o emailingu naleznete ZDE

3) Cílená FB kampaň – Jedná se o placenou facebookovskou kampaň zacílenou přímo na konkrétní obce. (Na Faceboooku se zobrazuje vpravo, stejně jako placené reklamy.) Výhoda této kampaně je v tom, že krom běžného organického dosahu, který vzniká na základě klasického sdílení a přichází z celé republiky, je tato kampaň přesně zacílená do místa, kde se pejsek či kočička ztratí. Průměrně se za 500 Kč kampaň zobrazí cca 10000 lidí.

4) Detektiv v terénu – Detektiv Vám buď s pátráním pomáhá nebo realizuje pátrání sám například v době, kdy jste v práci. Obsahem práce detektiva je sbírání a vyhodnocování stop, rozvěšování letáčků, případně spolupráce s dobrovolnými psími detektivy. Více o detektivovi v terénu naleznete ZDE

Pokud chcete znát podrobnosti, klikněte si na Jak to funguje nebo Často kladené otázky nebo Kdy jsou služby realizovány.

Ceny jsou konečné.

Přihlášení: