Kdy jsou služby realizovány

Psí detektiv funguje on-line v tzv. vysílacím čase

Psí detektiv funguje on-line v tzv. Vysílacím čase, který je Po-Ne 9.00 - 20.00 hod. I mimo tento čas se ale snažíme realizovat Vámi objednané služby co nejdříve. Ve vysílacím čase jsou naše služby realizovány následujícím způsobem:

1. Pátrací SMS s fotkou zvířete

Jakmile objednáte tuto službu, my Vám v pracovní době závoláme, domluvíme podrobnosti a až poté tuto službu objednáváme u mobilního operátora. Služby realizuje společnost O2.

 

a) SMS LOKALIZOVANÁ PODLE MÍSTA BYDLIŠTĚ (doporučeno především v menších obcích)
Jde o levnější druh pátrací SMS s delší čekací dobou realizace, která však nepřesahuje 2 hodiny od objednání. Pokud si objednáte službu pátrací SMS s lokalizací podle místa bydliště do 13,30 hodin v pracovní den, budou pátrací SMS toho druhu rozeslány ještě v ten samý den. Pokud si objednáte službu pátrací SMS s lokalizací podle místa bydliště po 13,30 v pracovní den, budou pátrací SMS odeslány následující pracovní den ráno. O objednání u mobilního operátora i o odeslání SMS budete informováni našimi detektivy. Kvůli efektivitě dopadu této služby doporučujeme objednávat v čase od neděle 20.00 hod do pátku 13,30 hod.

 

b) SMS LOKALIZOVANÁ PODLE MÍSTA VÝSKYTU (doporučeno především ve větších městech)
Jde o dražší druh pátrací SMS se zkrácenou dobou realizace a velmi přesně zacíleným pátracím radiusem. Tyto sms jsou velmi vhodné při pátrání ve velkých městech nebo při pátrání po kočičkách, kde je pro dobrý výsledek nutné precizní zacílení smsek i na desítky metrů. Lokalizační sms jsou rozesílány okamžitě - během několika málo minut, a to vždy v pracovních dnech od 9 do 15,30 hodin.

2. Emailing do databáze partnerů

Pokud objednáte službu v době tzv. Vysílacího času (Po - Ne 9-20 hod), bude tento email s pátracím letákem rozeslán do 30 minut na Vámi objednaný počet okresů (útulky, veterináři, starostové, služebny městské policie apod.) Pokud objednáte tuto službu mimo Vysílací čas, bude email rozeslán jak jen to bude možné, jinak řečeno, jakmile se dostaneme po doručení Vaší objednávky k počítači.

3. Zapojení detektiva do pátrací činnosti přímo na místě ztráty

Jakmile objednáte tuto službu, tak Vás v pracovní době bude kontaktovat Psí detektiv osobně. S ním se domluvíte na dalším postupu (rozsah služeb, místo pátraní, postup apod.) Tato služba je jediná, která je hrazena v hotovosti až na místě pátrání.

4. Zapojení dronu do pátrací činnosti

Jakmile objednáte tuto službu, tak Vás budeme v pracovní době co nejdříve kontaktovat a poté se spojíme s pilotem dronu, abychom zjistili, zda je vůbec možné vzlétnout (lokalita, čas vzletu, povětrnostní a klimatické podmínky v místě pátrání...)

Přihlášení: