Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad

Online jsme 9-20, infolinka pro akutní případy nonstop

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Matýsek

Praha-město Matýsek je 11 let starý kocour. Nemá obojek ani čip a není kastrovaný. Váží cca 4 kg. Po častých rvačkách s jinými kocoury má roztřepená ouška. Je zvyklý chodit ven, nevrátil se ze své běžné vycházky.

Miška

Praha-město Miška je cca 4 roky stará bílo černá kočka s delší srstí. Nemá obojek ale má čip. Je kastrovaná a váží cca 4 kg. Je spíše plachá, zvyklá na byt, venku se bojí. Kočka spadla z balkónu na rohu ulic Generála Píky a Buzulucká v Praze 6, v pondělí 10.5.2021 před osmou hodinou večer. Kolem čtvrt na devět byla viděna u vchodu domu v ulici Generála Piky 549/4.

Poppy

Praha-město Poppy je 2 roky stará kočička. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Váží cca do 3 kg. Je plachá a bude nejspíš hodně vystrašená. Utekla oknem, je zvyklá být jen doma.

Čmoudík

Praha-město Čmoudík je 1 rok starý kocour. Obojek ani čip nemá, je čerstvě po kastraci a váží cca 6 kg. Bude nejspíš vyděšený, je zvyklý žít pouze doma, venku nikdy nebyl. Slyší na jméno Čmoudik nebo Čmoude. Ztratil se ve večerních hodinách, okolo 23 hodiny. Budu ráda za jakékoliv informace.

Lili

Praha-východ Lili je 3 roky stará samička papouška žaka konga. Je šedá s červeným ocasem, kroužkovaná. Hodně fixovaná na majitele, miluje buráky. Na jméno slyší, ale chytit se jen tak asi nenechá. Chtěla bych moc požádat o pomoc s hledáním. V případě zahlédnutí, prosím hned volejte!

Vilma

Praha-město Vilma je 3 roky stará kočka. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaná. Je to bytová kočka, nechodí ven. Zmizela z bytu ve 4. patře, mohla utéct po střechách, ale ráda utíkala i na chodbu, tak se mohla ocitnout na ulici. Na pravém boku pod lopatkou sešitá zhojená jizva (v místě ještě kratší chlupy, hmatatelný hrbol po jizvě).

Kulíšek

Ústí nad Labem Kulíšek je 1 rok starý kocour. Nemá obojek ani čip a není kastrovaný. Váží cca 3-4 kg. Je šedý mourovatý (dlouhosrstý), poměrně velký, při chůzi vytáčí zadní levou končetinu. Pohyboval se v blízkém okolí RD ulice V Kutišti / Koněvova / Na Výsluní (pod ul. Stará) a v zahrádkářské kolonii Konvalinkový vrch. Ztratil se 7.5. po 17:00 hod. Nálezce odměníme!

Mavi

Praha-město Mavi je 4 roky starý kocour. Obojek nemá, je čipovaný i kastrovaný a váží cca 4,5 kg. Chodí běžně ven na zahradu i po okolí, ale vždy se vrátil a nikdy se netoulal. Včera odešel a dosud se nevrátil.

Bertík

Praha-východ Bertík je 11 let starý mainský mývalí kocour. Má antiparazitní obojek, čip nemá. Je kastrovaný a váží cca 8,5 kg. Je klidný, přátelský. Už hůře skáče do výšek kvůli kloubům.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!

Přihlášení: