Ziva

Datum ztráty 11.02.2015
Místo ztráty Osečany, Osečany 9
Telefon 777274725
Odměna ANO
Jméno Ziva
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Jezevčík
Věk 4 měsíce
Barva černá s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Štěňátko jezevčíka dlouhosrstého se ztratilo včera v odpoledních hodinách. Lekla se a utíkala z Osečan směrem na Sedlčany. Za jakou koliv informaci budeme radi. Tetovaná není, ale má čip. Číslo čipu: 900032001753271. Váží cca 2,5 Kg. Povahově je bázlivá, ale je hodná. Nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se asi nechala nalákat. Zavolat na ní hravě, ne přísně jako rozkazem, může se na ní zamlaskat. Žádný obojek na sobě nemá. Chronická útěkářka to vůbec není. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. Je aktivní, má ráda pohyb. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autu jízdem nemá ráda. Je zvyklá na pobyt pouze v bytě. Otužilá není, zimu nemá ráda... Telefon 777274725

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Ziva

Přihlášení: