Wiliem

Datum ztráty 20.02.2015
Místo ztráty Ostrava Přívoz, Na Valše
Telefon 607590899
Odměna ANO
Jméno Wiliem
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Britská kočka 
Věk 4 Roky
Barva šedo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V noci na 20.2.2015 vyběhl z domu. Nikdy nechodil ven. Je zvyklý pouze na pobyt v domě. Otužilý moc není. Je plachý. Povahově je opatrný, plachý, ale zároveň je hodný. Váží cca 4,5 Kg. Na jméno slyší a reaguje. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Nikdy takto neutekl. Kastrovaný je. Okolí v místě ztráty bohužel vůbec nezná. V pohybu je opravdu línější a flegmatické povahy. Vody se bojí. V jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem moc rád nemá. Telefon 607590899

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel