SOOKIE

Datum ztráty 12.04.2014
Místo ztráty Horní Jiřetín, Horní Jiřetín
Telefon 773082536
Odměna 1.000,- Kč
Jméno SOOKIE
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Most
Plemeno Exotické zvíře
Věk 3 roky
Barva Bílá, Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
FRETKA - byla vypuštěna majitelem za obcí (směrem od kostela) po pravé straně do lesa. Jedná se o tříletou fretku, stříbrné barvy (tj. bíločerná), kastrovaná, čipovaná, vakcinovaná, ovšem abnormálně kousavá. Obojek na sobě nemá. Bude vystrašená a bude kousat. Proto ji majitel pustil... Však nemá šanci sama v přírodě přežít. Proto se fretkaři finančně skládají na její záchranu. Dnes ráno proběhla i pátrací akce v terénu, však neúspěšně :-( Proto prosíme o pomoc s jejím hledáním. Odměna 1000 Kč. Může být zalezlá v garážích, kůlnách, chatkách, pod domem, nebo v opuštěných prostorech...

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel