Sirius

Datum ztráty 12.11.2014
Místo ztráty Radim, 94
Telefon 774412021
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Sirius
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kolín
Plemeno Směska
Věk 4 roky
Barva černá, bílá náprsenka
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Sirius je čtyřletý pejsek, kříženec labradora středního vzrůstu - cca po kolena, váha 12 kg. Je černý s bílou náprsenkou a bílými ponožkami. Není čipovaný, ani tetovaný. Na sobě měl bledě modrý obojek a patronu s tel. kontaktem. K lidem je přátelský, někdy nedůvěřivý. Na pamlsek by se určitě nalákat nechal!! Často utíkal, ale vždycky se zdržoval nedaleko domova nebo se vrátil. Ztratil se ze dvora svého domova dne 12.11 v obci Radim- proklouzl otevřenými dveřmi, aniž by si někdo všiml, kam běžel. Okolí ztráty zná jen blízké. K ostatním pejskům není agresivní. Fyzicky je velice aktivní, rád běhá. Vodu nesnáší. Autem moc zvyklý jezdit není a nemá to moc rád.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel