Sindy

Datum ztráty 17.08.2015
Místo ztráty Česká Třebová, Tykačova 1665
Telefon 605515352
Odměna ANO
Jméno Sindy
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 rok
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Černobílá kočička drobného vzrůstu. Vypadala jako odrostlé kotě .Souměrný bílý pruh na bříšku. Bílou bradu a bílý krk do tvaru šátečku. Pacinky všechny částečně černé s bílýmy znaky, na dvou předních jenom bílé špičky a zadní měla jednu hodně bílou a tu druhou bílou s černým flekem. Měla zelený obojek proti parazitům. Mazlivá, ale k cizím plachá. Utekla z domu a už se nevrátila, netoulala se, vždy se držela okolo domu. Váží cca 2,5 kg. Je kastrovaná. Na své jméno slyší.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel