Šero

Datum ztráty 23.06.2015
Místo ztráty Šumperk, Žižkova 1A
Telefon
Odměna ANO
Jméno Šero
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Směska
Věk kolem 3 let
Barva černošedý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Šero je cca 3 roky starý kocourek. Na své jméno reaguje. Je kouřově šedý a má delší srst. Váží asi 4 kg. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný. Zvláštním znamením jsou černé tečky na kůži v místě obočí. Není zvyklý na život venku. Žije se mnou půl roku, máme ho z útulku. Doteď jsme bydleli v Německu, ale včera 23.6. jsem se s ním začala stěhovat na Žižkovu ulici do Šumperka. On z toho šoku a rachotu, na který nebyl zvyklý, utekl. Zjistila jsem to až po asi hodině, celou dobu jsem si myslela, že je zalezlý pod postelí. Musel utéct, jak se otevírali dveře a já si toho ani nevšimla, do pozdních večerníich hodin jsem ho hledala, ale bohužel marně. Je velmi bojácný a ostražitý. Nejspíš bude někde zalezlý. Bude vyděšený, nenechá se odchytit ani nalákat na pamlsek. Vodu přímo nesnáší, na jízdu autem je zvyklý. Je aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel