Sára a Biggie

Datum ztráty 03.10.2014
Místo ztráty Palmovka, Zenklova 545
Telefon +420721219957
Jméno Sára a Biggie
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 5 let a 2,5 let
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Hledají se dvě fenky : Sára a Biggie !! Sára je černá směska labradora asi s border kolií. Je 5 let stará, váží 22 kg. Je čipovaná 968000003507306. Tetovaná není. Kastrovaná ano. Na sobě měla růžový textilní obojek se známkou na které bylo její jméno. Má menší bílou náprsenku, uši sklopené a ocásek má věčně dolů. Je plachá, ostatní pejsky snáší dobře. Na pamlsek se nalákat nechá. Má velice rádu vodu, je to plavkyně. Biggie je dcera Sáry. Je tříbarevná (černo-bílo-hnědá), váží cca 17 kg a je 2,5 roku stará. Biggie měla tatínka Border kolii. Není kastrovaná, čipovaná, ani tetovaná. Na sobě měla modrý textilní obojek beze známky. Vodu moc nemusí, pouze v létě si do ní občas vleze. Obě fenky se ztratily dne 3.10. na Palmovce. Okolí by měla znát hlavně Sára. Fenky se ztratily v místě, kde kdysi bydlely. Obě umí jezdit autem, naskočí si do kufru. Nikdy dříve neutekly. Ani jedna z feneček není agresivní, neperou se. Fyzickou jsou aktivní. V době ztráty byly na spojeném vodítku (modro-černé lano)

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel