Samson

Datum ztráty 12.10.2014
Místo ztráty Mostek, Mostek 36
Telefon 777146671
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Samson
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Směska
Věk 8
Barva šedostříbrně mourovaný
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Samson je stříbromourovatý, krátkosrstý kocourek s krémovým bříškem. Má zelené oči ,dlouhý hubený ocas. malý, štíhlý, svalnatý (4 kg). Je mu 8 let, ale vypadá jako kotě. Není čipovaný, ani tetovaný. Obojek na sobě žádný nemá. Je kastrovaný !! Bojácný, nedůvěřivý, zvyklý být doma. Ztratil se 12.10. ze zahrady v odpoledních hodinách na adrese Mostek 36. Pohyboval se pouze v blízkém okolí . Bál se lidí, aut, hluku. Ostatní kočky snáší dobře, není agresivní. Je to domácí kocourek, spí v posteli. Fyzicky je aktivní, vodu mu nevadí.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel