Roky

Datum ztráty 16.08.2016
Místo ztráty Stéblová, Stéblová
Telefon 721750464
Odměna ANO
Jméno Roky
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Pardubice
Plemeno Směska
Věk 16 let
Barva černá, bílá náprsenka
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 16.8.2016 kolem půlnoci se nám zaběhl tento oříšek v okolí písníku Týnišť (tzv. Franťák) blízko obce Stéblová. Může se pohybovat někde po okolí, ale také může mít namířeno domů, do obce Rybitví. Jmenuje se Roky, ale kvůli stáří špatně slyší, takže se nejspíše hned neotočí, pokud na něj zavoláte. Má na krku modrý obojek a obojek proti klíšťatům. Pokud ho někde uvidíte, prosím volejte na tel. 721 750 464 nebo 730 542 769. Budeme rádi za jakoukoliv informaci. Předem děkujeme.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel