Ricky

Datum ztráty 22.02.2015
Místo ztráty Rosice u Brna, Smetanova 639
Telefon 723305005
Odměna ANO
Jméno Ricky
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Směska
Věk 6 Let
Barva Hnědá
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Pejsek se ztratil 22.2. v 8:00h ráno, utekl nám ze dvorku. Slyší na jméno Ricky. Na jméno slyší a reaguje. Je plachý, vzali jsme si ho z útulku a bojí se mužů. Povahově je bojácný, ale zároveň hodný! Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Váží cca 17 Kg. Žádný obojek na sobě nemá. Tetování nemá, ale pozor má ČIP. Číslo čipu: 956000008021940. Občas utekl, ale vždy se rychle vrátil. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty by znát měl. Je velice aktivní, má hodně rád pohyb. Vodu moc rád nemá. V jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem nerad jezdí. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Otužilý alespoň trochu je, zima mu přehnaně nevadí... Telefon 723305005 POZOR !!! NOVÁ STOPA: 22.02.2015 v neděli kolem 15h byl možná Ricky viděn v Ořechově ...

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel