Rasty

Datum ztráty 24.08.2014
Místo ztráty Borovany, Hluboká u Borovan 159
Telefon 722722316
Odměna ANO
Jméno Rasty
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Trpasličí pinč
Věk 5 měsíců
Barva Černá s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V UCHU MÁ VYTETOVANÉ ČÍSLO 5156. MĚL BÉŽOVÝ OBOJEK SE ZNÁMKOU SE SVÝM JMENÉM A Z DRUHÉ STRANY BYLO MÉ JMÉNO DENISA MALÍKOVÁ A ČÍSLO 722 722 316. Pejsek utekl ze zahrady. Nejspíše podlezl plot. Jen tak se nenechá pohladit od cizích lidí, maximálně je přijde očuchat, ale jakmile ho chtějí pohladit dá zpátečku. Je mazlivý, aktivní, honí vše co se jen trošku hýbe. Určitě má hrozný hlad takže k cizím určitě přijde když mu jídlo nabídnou. Moc rád si hraje a nejradši spí v posteli. Utekl ze zahrady. Má střapatá ouška! Nikdy neutekl. Kastrovaný není. Okolí nezná. Vodu nemusí. Granule nejí. Zdravotní stav dobrý.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel