Pucifous - Puci

Datum ztráty 17.03.2015
Místo ztráty Kamenice nad Lipou, Tyršova 442
Telefon 777225412
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Pucifous - Puci
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Mainská mývalí kočka 
Věk 23 měsíců
Barva Rezavo - bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V úterý 17.3 vyběhl na pravidelnou procházku po okolních zahradách. Dvakrát se vrátil domů najíst se jak má ve zvyku a od 10hodin. Se už neukázal. Je velmi plachý. Povahově je opatrný, ale jinak je hodný. Není zvyklý být odpoledne nebo v noci venku. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Je více jak rok vykastrován. Na své jméno slyší a reaguje. Váží cca 4 Kg. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Chronický útěkář to není. V širším okolí místa ztráty se již asi bohužel nevyzná. V pohybu je klidnější povahy. Vody se nebojí, ale vyhledávat jí nebude. V jídle je vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Aktuální noci - zima mu nebude dělat problém... Telefon 777225412

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel