Polly

Datum ztráty 09.09.2017
Místo ztráty Český Těšín, Sídliště ONV8
Telefon 603000000
Odměna ANO
Jméno Polly
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Pták
Věk 1,5 roku
Barva perlová mutace
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 9.9.2017, kolem 18:00 nám v Českém Těšíně uletěl papoušek KORELA, perlové mutace, se jménem POLLY. Má přibližně rok a půl. Naposledy byl viděn v okolí Sídliště ONV 4, a přilehlých řadových garáží, pak odlétl směrem do parku na ulici Rozvojové, kde se udsadil na strome hned naproti přitahovacím hrazdám... 10.9. v cca 13:30, odletl z parku směrem k ulici Komenskeho, kde jsme jej ztratili z dohledu a již se ani neozýval... Je ochočený, zvyklý na lidi, ale i tak ho může vylekat prudký pohyb.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel