Jackie

Datum ztráty 22.05.2020
Místo ztráty Brno-Královo Pole, Košinova 18
Telefon 792700516
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Jackie
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 2 roky
Barva Cream
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jackie je 2 roky starý pes. Má modrý obojek a červený postroj, je čipovaný. Kastrovaný není a váží cca 8 kg. Je velmi bázlivý a nedůvěřivý, okolí nezná je v novém domově 3 dny. Ztratil se v ulici Plošinovky, běžel směrem přes Božetěchův park vedle výkopu. Prosím nesnažte se ho dohnat, spíš přidřepnout, nenavazovat oční kontakt, buďte k němu spíš bokem. Pokud budete mít pamlsek, prosím natáhněte k němu ruku. Snad se přiblíží natolik, aby se velmi opatrně a pomalu nechal odchytit. Event. ho zkuste nalákat do nějakého ohraničeného prostoru, bude-li možnost. Pokud ho třeba i zahlédnete, volejte na 777888281 v češtině, majitelka mluví anglicky.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jackie

Přihlášení: