Nikita

Datum ztráty 10.09.2014
Místo ztráty Liberec, Budyšinská 502/4
Telefon 737377876
Odměna ANO
Jméno Nikita
Pohlaví Samice
Kraj Liberecký
Okres Liberec
Plemeno Britská kočka 
Věk 5
Barva Šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Nikita je 5 let stará Britská kočka šedé barvy srsti. Váží 5 kg. Po těle má malé stroupky a vytahaná bříško po kastraci. Na bříšku nemá moc chlupů a nesnáší hlazení po packách a po bříšku. Je to čistě domácí kočka a nikdy neutíkala. Nikdy venku nebyla a určitě je vyplašená a v šoku! Ztratila se 10.9. v Budyšinské ulici 502/4 . Je kastrovaná. Čipovaná, ani tetovaná není. Obojek na sobě žádný neměla. Na jídlo se od cizího nalákat nechá, ale je to taková "dámička" . Je velice vybíravá v jídle, jí jen jeden druh granulí. Je zvyklá na psy. Ostatní kočky ráda nemá. Fyzicky je aktivní, vodu ráda nemá.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel