Nevím

Datum nálezu 25.08.2019
Místo nálezu Lipník nad Bečvou, Za vodou
Telefon 720511970
Jméno Nevím
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Přerov
Plemeno Směska
Věk Nevím
Barva tmavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Edit 27.8.: Pes byl převezen do útulku v Olomouci-Neředíně!!! Dne 25. 08. 2019 v 8:40 hod. byl v Lipníku nad Bečvou, na ulici Za Vodou poblíž cyklostezky odchycen pes. Jedná se o psa, yorkshirského teriéra, hnědočerné barvy. Je klidné povahy, kamarádský. Pokud máte jakékoliv informace týkající se psa, nebo jeho majitele, kontaktujte nás prosím na služebně MP Lipník nad Bečvou, budova radnice vchod z ulice Nerudova, nebo telefonicky na čísle 581 722 156 nebo 720 511 970.

Kontaktujte nálezce

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se majitel

Přihlášení: