Nevím

Datum nálezu 25.08.2019
Místo nálezu Lipník nad Bečvou, Za vodou
Telefon 720511970
Jméno Nevím
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Přerov
Plemeno Směska
Věk Nevím
Barva tmavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti nálezu:
Edit 27.8.: Pes byl převezen do útulku v Olomouci-Neředíně!!! Dne 25. 08. 2019 v 8:40 hod. byl v Lipníku nad Bečvou, na ulici Za Vodou poblíž cyklostezky odchycen pes. Jedná se o psa, yorkshirského teriéra, hnědočerné barvy. Je klidné povahy, kamarádský. Pokud máte jakékoliv informace týkající se psa, nebo jeho majitele, kontaktujte nás prosím na služebně MP Lipník nad Bečvou, budova radnice vchod z ulice Nerudova, nebo telefonicky na čísle 581 722 156 nebo 720 511 970.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel