neznámé

Datum ztráty 23.12.2017
Místo ztráty Ostrava-Zábřeh, Starobělská
Telefon 774303160
Jméno neznámé
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Směska
Věk asi 2 roky
Barva želvovinová (tmavá)
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Tato želvovinová kočička byla odchycena v OV-Zábřehu v Ostravar Aréně, kam před Vánoci 2017 vběhla a nemohla se několik týdnů sama dostat ven. Byla ve velmi špatném stavu, nyní je zdravá a kastrovaná. Veterinářka našla pouze kousek jednoho vaječníku, je možné, že byla kastrovaná už dříve, ale kastrace nebyla provedena správně. Údajně je maximálně 2 roky stará. Neměla obojek. Je přátelská a mazlivá, ale cizích lidí se bojí, obzvláště mužů. Nemá ráda ostatní kočky. Prosím volejte 774 303 160

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel