neznámé

Datum ztráty 08.01.2017
Místo ztráty Ostrava - Hošťálkovice, Aleje 461
Telefon 602609966
Jméno neznámé
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Směska
Věk odrostlé štěně
Barva černá s bílými znaky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
V neděli v odpoledních hodinách se potuloval pejsek po okolí a večer vlezl sousedům do zahrady. Pejsek bude cca kolem 1 roku starý (odrostlé štěně) černý s bílými tlapkami a bílým bříškem. Není čipovaný. Je hravý a přítulný. Místo nálezu je na rozhraní Bobrovníků, Ostravy - Hošťálkovic a Lhotky vedle obory (v blízkosti cyklostezka směr Lhotka, Petřkovice, les, pole, vodojem, vysílací věž O2, panelová cesta). Předpokládám, že bude patřit někomu z okolí. Informace na tel.602609966

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel