Nelli

Datum ztráty 23.11.2014
Místo ztráty Horoměřice, Statenická 978
Telefon 604233676
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Nelli
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Evropská kočka 
Věk 5 měsíců
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Nelli je mazlivá, vcelku důvěřivá, zvyklá na děti. Na pamlsek by se odlákat nechala. V čase ztráty měla zavalitější tělíčko, hustou zimní srst. V porovnání s tělem má menší hlavičku, kulatá žlutá očka. V černé srsti na některých místech prosvítá kouřová kresba (tmavé mourování). Slyší i na jméno Sazi, nebo Sazinka, nebo i Nelli! Čip ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 2 Kg. V minulosti se nikdy neztratila. Je zvyklá na pobyt hlavně doma, ale venku jí to nevadí. Kastrovaná není. V okolí v místě ztráty ztráty to spíše nezná, vyzná se v okolí pouze sousedních domů... Je aktivní, hravá, má ráda pohyb. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Telefon 604233676

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel