Monty

Datum ztráty 29.05.2015
Místo ztráty Komárov u Hořovic, Jižní
Telefon 732842858
Odměna ANO
Jméno Monty
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Beroun
Plemeno Britská kočka 
Věk 2,5 roku
Barva Šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 29.5.2015 se nám ztratil kocourek, který měl jít na kontrolu. Bohužel se ztratil v místě, které vůbec nezná (Komárov u Hořovic) a které je od jeho pobývání vzdáleno 5 km daleko. Utekl při přepravě někam. Kocourek je kastrovaný, nemá žádný obojek. Kocourek váží kolem 5 kg, je celkem mazlivý a v jídle občas vybíravý. Povahově je vyloženě společenský. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Nemá čip, ani tetování. Vody se bojí. Zdravotní stav po angíně - nemůže mňoukat. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Občas dříve ale utíkal. Jednou ouško má maličko vykousnuté po souboji. Na své jméno moc neslyší, slyší spíše na "čiči". Otužilý docela je, aktuální noci zvládne. Telefon - 732842858

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel