Mikeš

Datum ztráty 10.01.2015
Místo ztráty Hostivice, Sadova
Telefon 608925387
Odměna ANO
Jméno Mikeš
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Směska
Věk 3 roky
Barva Černý s bilymi tlapkam
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se 10.01.2015 v obci Hostivice. Kocour je vetší, přitulný, zvykly na děti, mazlíček. Povahově je nebojácný. Na pamlsek by se určitě odchytit nalákat nechal. Váží cca 5 Kg. Čip, ani tetování nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Je zvyklý na pobyt převážně doma... Kastrovaný je. V širším okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. V pohybu je trochu línější povahy. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem nemá rád. Trochu otužilý by být mohl... Telefon 608925387

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel