Mejsi

Datum ztráty 30.07.2014
Místo ztráty Praha 4, Náměstí generála Kutlvašra
Telefon 725779968
Odměna 2.500,- Kč
Jméno Mejsi
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kočka domácí 
Věk 2 roky
Barva Bílá, mourovatý ocas
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ve středu 30.7. se ztratil 2-letý kastrovaný kocourek. Brzy ráno vypadl z okna na ulici. Není zvyklý být venku, je plachý a lidí se většinou bojí. Mimo tmavý (mourovatý) ocásek a tmavou skvrnu na hlavě je celý bílý. Jmenuje se Mejci a ztratil se v oblasti Náměstí generála Kutlvašra, Praha 4. Prosím pomozte. Nabízím odměnu. Čip, ani tetování nemá. Obojek také nemá. Okolí vůbec nezná. Nikdy se neztratila. Je aktivní, zvědavá. Vodu nemusí. Je zvyklý na granule. Zdravotní stav dobrý. V případě nálezu volejte: 725 77 99 68. Moc děkuju, Lucka.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel