Max

Datum ztráty 09.02.2020
Místo ztráty Orlické Záhoří, před chalupou č.5
Telefon 737115556
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Max
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Rychnov nad Kněžnou
Plemeno Irský setr
Věk 3 roky
Barva mahagon
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Max je necelé 3 roky starý irský setr. Má černý kožený obojek se známkou a kontaktem, je i čipovaný. Není kastrovaný a váží asi 29 kg. Je milý, živý, přítulný, ale zdědil lovecké pudy. Před odjezdem z dovolené 9.2. při venčení zřejmě ucítil stopy zvěře a vytrhl se i s vodítkem (zelené lano) manželovi z ruky a pádil jako splašený přes silnici, pole k lesu kam zaběhl a doposud se nenašel. Obec Orlické Záhoří má na facebooku pátrání ke sdílení, jsou vyrozuměni hajní a starostové okolních obcí, letáčky po obci a okolí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Max

Přihlášení: