Matýsek

Datum ztráty 27.09.2017
Místo ztráty Ostrava-Třebovice, V Mešníku (u kostela)
Telefon 774303160
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Matýsek
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 2-3 roky
Barva rezavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Matýsek je 2-3 roky starý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 4 kg. Je hodný a přítulný – poznávací znamení: světlý konec ocásku. Ztratil se večer 27.9.2017 nebo brzy ráno 28.9.2017 (státní svátek) z ulice V Mešníku v Ostravě-Třebovicích (u kostela a zdravotního střediska). Je možné, že jej někdo omylem považoval za bezprizorního a odnesl. Nikdy se netoulal a vždy se zdržoval poblíž domu. Moc nám chybí. Prosíme o jakékoliv informace o něm na číslo 774 303 160. Děkujeme!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Matýsek

Přihlášení: