Masjanja

Datum ztráty 24.05.2015
Místo ztráty Praha 4, ulice 7. Května
Telefon 775376437
Odměna ANO
Jméno Masjanja
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Perská kočka 
Věk 11 let
Barva Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
kočka hnědé barvy (ulice 7. Května, Praha 4, okolí st. metra Opatov) je čipována (číslo čipu 900182000140735) Prosím o pomoc, když jí někdo uvidí, nebo najde, kontaktujte nás prosím kdykoliv Nálezci nebo majiteli informace, která povede k jejímu nalezení finanční odměna. Jmenuje se Masjanja. Celá rodina má zlomené srdce, prosím o pomoc!!! Předem Vám děkujeme. Váží cca 3 Kg. Možná byla ukradena. Zmizela od rodinného domu. Nebyla zvyklá chodit ven. Naopak byla zvyklá pouze na pobyt doma. Povahově je přátelská, nebojí se. Na pamlsek by se nechala nalákat. Tetování nemá. Zdravotní stav je dobrý. V okolí se bohužel vůbec nevyzná. Kastrovaná je. Nikdy dřív takto nezmizela. Žádný obojek na sobě nemá. Na své jméno slyší a reaguje. Telefon 775376437

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel