Majli

Datum ztráty 11.07.2015
Místo ztráty Praha 9 Miškovice, Ke zlatému kopci
Telefon 737304480
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Majli
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 5 let
Barva bilo-zluto-cerna
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Naše kočka se šla projít po zahradní kolonii v Miškovicích a už se nevrátila, je velká, asi 6 kg, bílá se žlutými a černými skvrnami, mazel, zvyklá na život v bytě, měla rolničku. Předem děkujeme za jakékoli informace o jejím výskytu. Nemá čip, ani nemá tetování. Má na sobě látkový, hnědo-žlutý obojek. Povahově je přátelská a společenská. Na jídlo by se možná nechala nalákat. Na své jméno slyší a reaguje. Utekla ze zahrádkářské kolonie. Kastrovaná je. Chronická útěkářka to není. V okolí místa ztráty se bohužel vůbec nevyzná. V pohybu je spíše línější povahy. Vody se nebojí. V jídle je vybíravá. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt doma. Zimu nemá ráda! Telefon 737304480

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel