Lord

Datum ztráty 19.11.2014
Místo ztráty Tehov, Ke Srubům 136
Telefon
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Lord
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Dobrman
Věk 3
Barva hnědá s pálením
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Lord je hnědý dobrman, starý 3 roky. Je svalnaté postavy a váží cca 40 kg. Je hodný, mírné povahy, zvyklý na svoji 5 členou smečku a rodinu na kterou je velmi fixovaný. Na čumáčku má pruh obráceně rostlých chloupků. Má na sobě zelené kšíry od firmy Red Dingo. Na nich je připojena známka s telefonními čísly a jménem Gája (známku se svým jménem ztratil). Na krku má svítící modrý a elektrický obojek žluté barvy. V uchu má vytetované číslo: 9532. Čipovaný, ani kastrovaný není. Má základní výcvik - slyší na povely k noze, ke mně apod. Při večerní procházce kolem 20,00 hodiny se zaběhl. Běžel z vesnice Tehov směrem na Mukařov. Chytil stopu a běžel pryč. Bohužel utíkal směrem, který nezná. Občas dříve už utekl. Je zvyklý jezdit autem. Nesnáší vodu, má z ní panickou hrůzu. Fyzicky je velice aktivní. K lidem není nepřátelský, ale občas je nedůvěřivý. Na pamlsek by se asi nalákat nechal. Ostatní pejsky snáší dobře. Fenky má raději, ale ke psům není agresivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel