Kuba

Datum ztráty 20.08.2014
Místo ztráty Zachotín, Častonín 2
Telefon 604835371
Jméno Kuba
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Směska
Věk 4 roky
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Při večerní procházce se fenka Barča zdržela u myší díry na louce kousek od domova, Kuba došel až domů, ale pak se otočil a zřejmě se k ní vrátil. Barča se vrátila 21.8. ráno domů,ale bez Kuby.Kuba je celočerný kříženec labradora 20 kg. Je přátelský, nechá se chytit i od cizích lidí. Když ho ostatní pejsci neprovokují, tak je klidný. Na sobě měl červený kožený obojek s telefonním číslem na majitelku. Není tetovaní, ani kastrovaný. Je čipovaný. Už několikrát utekl, okolí zná do okruhu cca 1 km. Fyzicky je aktivní, má rád vodu, je to plavec.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel