Křupík

Datum ztráty 26.02.2018
Místo ztráty Praha-Troja, Pod Havránkou 220/26
Telefon 777325025
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Křupík
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 2 roky
Barva zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Křupík je 2 roky starý kocour. Na své jméno slyší. Váží cca 5 kg. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaný. V noci z pondělí na úterý (26/27.2.) se nám v pražské Troji ztratil kocourek jménem Křupík. Má zelené oči a je celý rezatý s mírně tmavším zrzavým žíháním, jen pod krkem má světlejší, bílou srst. Je zvyklý chodit pravidelně ven, klidně i na celou noc, ale vždy se po pár hodinách vrací domů. Velmi přátelský, mazlivý, má rád děti - v sousedství je lesní školka, kam si chodí hrát :-). Prosím, máte-li někdo o Křupovi informace, ozvěte se nám. Odměna! Moc děkuji.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel