Kikouš

Datum ztráty 20.08.2019
Místo ztráty Praha 9-Horní Počernice, Sídliště II
Telefon 702278956
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Kikouš
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 1,5 roku
Barva Mourovatý, dlouhosrstý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Kikouš je 1,5 roku starý dlouhosrstý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 4 kg. Má široký obličej a huňatý ocas. Je plachý, ale po seznámení dobrosrdečný a přátelský. Utekl z hlídání, když jsem byla na dovolené a bohužel mi to řekli téměř po 3 týdnech. Pokud mi pomůžete Kika najít, budu nadosmrti vděčná. Pokud se ho někdo ujal, prosím kontaktujte mě. Klidně ho do budoucna budete moci navštěvovat, případně hlídat, pokud už k němu máte vztah. Moc prosím o jakoukoliv informaci.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Kikouš

Přihlášení: