Jazz

Datum ztráty 19.06.2019
Místo ztráty Jindřichův Hradec, Otín
Telefon +420773128196
Jméno Jazz
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres Jindřichův Hradec
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Strakatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Jazz je 2 roky starý kocour. Na jméno slyší a váží cca 7 kg. Měl na sobě obojek proti klíšťatům. Čip nemá. Je kastrovaný. Větší kříženec Mainské mývalí kočky byl naposled viděn ve středu ráno v Otíně, kde jsme ho pustilo ven. Vždycky se držel jen v blízkém okolí a na noc chodil ven. Už od středy nepřišel domů a moc nám chybí a bojíme se o něj. Je přátelský, mazlivý a zvyklý na psy. Pokud jste ho někdo zahlédl, nebo víte kde se nachází budu moc vděčná za jakékoliv informace.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Jazz

Přihlášení: