Felix

Datum ztráty 30.07.2014
Místo ztráty Karlovy Vary, Žižkova 33
Telefon 607116170
Jméno Felix
Pohlaví Samec
Kraj Karlovarský
Okres Karlovy Vary
Plemeno Labradorský retriever
Věk 2 roky
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ve středu 30.7. se ztratil u hřbitova ve Staré Roli - Karlových Varech černý labrador, samec, slyšící na jméno Felix. Jsou mu 2 roky, na labradora je trochu větší, má stahovací obojek, bez známky, hnědý obojek proti klíšťatům, modré vodítko - má stále na sobě. Naposledy byl (údajně) spatřen v pátek ráno 1.8. v areálu naproti nádraží ve Staré Roli. Je velmi přátelský a samozřejmě je čipovaný. Povahově důvěřivý, hodný! Tetování nemá. Nikdy neutkl. Kastrovaný není. Okolí spíše nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se nebojí. Sní všechno, není vybíravý. Zdravotní stav výborný. Chybí mu dolní jednička zub. Telefon 607116170

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel