Dixi

Datum ztráty 21.01.2019
Místo ztráty Česká Třebová, Rybník 174
Telefon +420734167834
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Dixi
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Směska
Věk 3 roky
Barva Rezatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
24.1. - STOPA!!! Dixi viděna dle majitelů Ostrov,dnes projížděli Ostrov a okolí směr Rybník několik hodin. Fenka pochází z útulku,nemá ještě návyk na nové majitelé. Pokud jí spatříte nesnažte se na ní volat,uteče!!! Jen informujte,že jste ji někde zahlédli.Děkujeme za každé info a pomoc při hledání a rozšíření hledání mezi své přátelé,sousedy a koho potkáte. Víme,že je živá a moc se bojí,tak znovu prosím v případě spatření nenahánět!!!jen oznámit!! - Jedná se o obec Ostrov (u Lanškrouna) Dixi je 3 roky stará kříženka. Nemá obojek ani čip, není kastrovaná a váží asi 5,5 kg. 18.1 jsme si ji přivezli z útulku. Je hodná, ale je vyplašená, protože hodně věcí nezná. Ztratila se 21.1., když jsme ji měli na zahradě, celou dobu za námi chodila, ale pak si šla něco očuchat a v nestřeženém momentu byla hned pryč.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel