Dejly

Datum ztráty 30.11.2014
Místo ztráty Stonařov, (LES)
Telefon 724360501
Odměna ANO
Jméno Dejly
Pohlaví Samice
Kraj Vysočina
Okres Jihlava
Plemeno Bavorský barvář
Věk 9 let
Barva jelení hněď
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztráta: večer 30.11.2014, cca 20.00 hodin, v lese při výkonu myslivosti. Pes: Slyší na jméno Dejly, je to vycvičený lovecký pes, fenka, rasy Bavorský barvář, věk 9 let stará hodná, srst jelení hněď, výška 48 cm , váha 28 kg, tedy silná (tj. nadváha), tmavá hlava (maska). Je mírumilovná, nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek by se nechala odchytit. Má v uchu tetování. Číslo tetování: 7939. Čip nemá. Žádný obojek na sobě nemá. Nikdy v životě neutekla. Kastrovaná není. Okolí v místě ztráty to moc dobře nezná. V pohybu je již klidnější, pomalejší. Plavat umí. Je zimomřivá. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá spíše na pobyt doma... Oblast: les mezi Třeští a Stonařovem - oblast na mapě zvaná "V Klučí"; poblíž jsou i obce Vílanec. Telefon 724360501

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel