Čupíto

Datum ztráty 25.08.2015
Místo ztráty Stříbrnice, Stříbrnice 26
Telefon 732466294
Jméno Čupíto
Pohlaví Samec
Kraj Olomoucký
Okres Šumperk
Plemeno Směska
Věk 11 let
Barva bílá s hnědými fleky
Velikost Střední - 10-17kg
Okolnosti ztráty:
Čupíto je 11 let starý kříženec Jack russel teriéra. Na své jméno slyší. Nemá na sobě žádný obojek, ale je čipovaný (978000001201607). Váží cca 10 kg. Má převážně bílou barvu, hnědé fleky pouze na hlavě, 2 fleky na zádech a u ocasu. Není kastrovaný. Pes pobývá v současnosti ve Stříbrnicích u babičky (téměř na samotě), ráno vyběhl ze zahrady bez obojku - jako vždy se jde proběhnout na protější louku. Ale už se nevrátil. Je samostatný, takže se občas pustí sám na procházku, ale vždy se za chvíli vrací. Je nekonfliktní, důvěřivý, jen nemá rád hluk a prudké pohyby. Když je mu smutno, vyje. Má velké stojící uši, na pravě přední noze mu chybí ukazováček!!! Vodu nemá rád, ale plavat umí. Ani s autem nemá dobré zkušenosti. Je zvyklý jak doma, tak venku. Je aktivní.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel