Charlie

Datum ztráty 18.06.2016
Místo ztráty Ostrava - Fifejdy, Lechowiczova 31
Telefon 739804231
Jméno Charlie
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Směska
Věk 3 roky
Barva černá s bílými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Už je to přes tři týdny co se nám ztratil náš kocourek Charlie - tří letý, domácí kočka, nekastrovaný, v Ostravě na sídlišti Fifejdy. Černý s bílou náprsenkou a bílými nožkami. Moc přítulný, zvyklý jen na lidi. Manžel ho bral sebou do auta v cestovní tašce avšak Charlí se na parkovišti polekal a vysmekl, měl venku z tašky hlavičku. nejhorší je že už v tom místě nebydlíme týden po té ztrátě jsme se přestěhovali do asi 6 Km vzdálených Petřkovic na domeček. Občas tam jezdím a hledám... Charlie slyší na své jméno. Váží so 3 kg. Nemá obojek ani čip. Kocourek není zvyklý na pobyt venku.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Charlie