Čelza

Datum ztráty 08.09.2014
Místo ztráty Lnáře, Zámlyní 6
Telefon 605080666
Odměna 500,- Kč
Jméno Čelza
Pohlaví Samice
Kraj Jihočeský
Okres Strakonice
Plemeno Zlatý retriever
Věk 2 roky
Barva černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Čelza je černá fena, plemeno Zlatý retriever. Je 2 roky stará, váží 26 kg a má pod krkem bílou skvrnku. Zrovna hárá !! Není tedy kastrovaná, ale ani čipovaná nebo tetovaná. Ztratila se společně se psím kamarádem Čikem. Stalo se tak 8.9. v Zámlýní, Lnáře. Kolem krku má zelený tenký obojek proti klíšťatům.Je klidná, velmi kamarádská. Od cizího člověka by se na pamlsek nalákat nechala. Ostatní pejsky má ráda. Voda ji nevadí, plave. Fyzicky je velice aktivní. Okolí zná cca do 3 km, nikdy dříve neutekla. Naposledy viděna u Kasejovice.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel