Cali od Veliké řeky /Cora/

Datum ztráty 29.11.2014
Místo ztráty Heřmanov -Benešov nad Ploučnicí, Heřmanov 40
Telefon 777869983
Jméno Cali od Veliké řeky /Cora/
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Děčín
Plemeno Německý lovecký terier
Věk 3
Barva tmavé pálení ,hladká
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Cora je 3 roky stará menší hladkosrstá fenečka, plemeno Německý lovecký teriér černé barvy s tmavě hnědým až černým pálením. Váží do 9 kg. Má kratší , širší hlavu a na hřbetě má lysý flíček a kousek od flíčku má odřeniinu. Je tetovaná v uchu 19472. Čipovaná, ani kastrovaná není. Fenka se ztratila v sobotu 29.11. při naháňce Babětín ,naposledy byla spatřena v obci Heřmanov. Měla na sobě oranžový reflexní obojek s telefonním číslem .Čubinka slyší na jméno CORA. . Je bojácná, krčí se, ale bude dost unavená, takže k lidem půjde. Foto je pouze ilustrační/její bratr/ .její fotku bohužel nemám. Ostatní pejsky snáší dobře. Autem je zvyklá jezdit, vodu ráda nemá. Fyzicky je aktivní. V poslední době občas utekla. Okolí ztráty vůbec nezná.

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel