Bublina

Datum ztráty 05.04.2019
Místo ztráty Praha 4, Na Květnici 20
Telefon 724708310
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Bublina
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Směska
Věk 10 let
Barva Mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bublina je 10 let starý kocour. Na jméno reaguje v domácím prostředí, nevím zda tomu tak bude i v současné situaci, kdy bude určitě vystrašený, váží kolem 5,5 kilo, obojek, čip, tetování nemá, nechodil ven, je kastrovaný. Kocourek je plachý, ale je možné, že vzhledem k tomu, že byl zvyklý žít v bytě ve společnosti, bude komunikovat s lidmi. Na pravém boku má vylízanou lysinu v průměru asi 5 cm, také má holé bříško. Je drobnější postavy. Jmenuje se Bublina. Prosmýknul se oknem z bytu a již se nevrátil, není zvyklí na delší pobyt venku.

Kontaktujte majitele

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz majiteli:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se Bublina