BETTYNKA

Datum ztráty 16.07.2015
Místo ztráty zavidov, zavidov 106
Telefon 773694471
Odměna ANO
Jméno BETTYNKA
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Rakovník
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 9 let
Barva bílá,svět. hnědá,černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bettynka je zvyklá žít v rodině mezi lidmi, cizích lidí se bojí, ale ne dlouho, máme o ní velký strach, prosím pomozte.... Povahově je sice opatrná, ale je hodná. Nikdy takto neutekla. Nikdo se jí nemusí bát. Na jídlo by se možná nechala nalákat. V jídle je trochu vybíravá. Na své jméno slyší a reaguje. Nemá ani čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Váží cca 2 - 3 Kg. Utekla ze zahrady. Kastrovaná je. V okolí místa ztráty se bohužel nevyzná. V pohybu je klidnější povahy. Vody se bojí! Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Je zvyklá převážně na pobyt doma - gaučák. Otužilá přiměřeně je... Telefon 773694471 STOPA!!! moc všem děkuji za sdílení, zatím máme poslední stopu, že ji někdo v den ztracení naložil do modrého auta kousek od místa bydliště okolo 17.30h a jel směrem na Rakovník... prosím, nevšiml si někdo tohoto modrého auta? Vím, že asi nemožné, ale... moc nám chybí... prosím vratte nám jí...

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel