Bartoloměj

Datum ztráty 28.06.2020
Místo ztráty Merklín, Náměstí 85
Telefon 777361410
Odměna ANO
Jméno Bartoloměj
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Britská kočka 
Věk 3 roky
Barva Lila
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bartoloměj je 3 roky starý britský kocour. Má béžový textilní obojek s černou přezkou. Je čipovaný i kastrovaný a váží cca 8 kg. Není zvyklý na volání “čičí”, jen na jméno - Barte, Bártíku, Bártí, Baru. Cizích lidí se bojí, bude nejspíš někde zalezlý, okolí nezná. Utekl ze zahrady, když prohnal cizí kočku (nemá vetřelce rád), zmizeli za garáží s vjezdem z Kostelní ulice od domu Náměstí 85. Nevím zda použije své pronikavé mňoukání volání o pomoc i v cizím prostředí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Bartoloměj

Přihlášení: