Bady

Datum ztráty 04.03.2018
Místo ztráty Mníšek pod Brdy, Komenského 100
Telefon 604681477
Odměna ANO
Jméno Bady
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Čivava
Věk 3 roky
Barva Hnědá, černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Bady je 3 roky starý pes. Na své jméno slyší. Váží 3,4 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Není kastrovaný ale má sestouplé jen jedno varle. Ztratil se 4.3.2018 kolem 16 odpoledne v Mníšku pod Brdy se svým kamarádem kterého bohužel srazilo auto. Nikdy beze mě nebyl a je zvyklý být doma, musí být vyděšený a sám. !!!STOPA!!! Bady se už od začátku dubna pohybuje u velkoobchodu Praha-Lipence, je možné, že už se vydal i směrem na Zbraslav. Psa nehoňte, ale ihned prosím volejte majitelům!!!

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel