Ardži

Datum ztráty 30.12.2014
Místo ztráty Horní Čermná, 111
Telefon 775061676
Jméno Ardži
Pohlaví Samec
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Bernský salašnický pes
Věk 6 let
Barva černo-bílo-hnědý
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Ztratil se včera, 30. 12. kolem 18 hod. (někdo střílel rachejtle, on se bál a utekl - přeskočil plot) v Horní Čermné u Lanškrouna. Je přátelský k lidem i ostatním psům, má rád děti, nebojí se jezdit autem. Nikdo se ho nemusí bát. Určitě by se nechal nalákat na pamlsek, má rád piškoty. Je mu 6 let, slyší na jméno Ardži. Rasa - Bernský salašnický pes váží asi 45kg. Je možné, že bude i v Lanškrouně, o víkendu tam byl na procházce. Zná i okolní obce a lesy. Při útěku neměl obojek, ani známku. Nemá čip, ani tetování. Zima mu moc nevadí. Je zvyklý převážně na pobyt venku... Zdravotní stav dobrý. Sní cokoliv. Vodu nemá rád. Je aktivní, má rád pohyb. Kastrovaný není. Chronický útěkář to není. Telefon 775061676

Kontaktujte nálezce

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány nálezci psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů nálezce ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Potvrdit telefon *
Vzkaz nálezci:
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Diskuse Hledá se majitel