Ztratil se vám pes či kočka?

Start pátrání

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech
Zdarma zápis do databáze, leták a mnoho dobrých rad...

Naše služby

  • Zdarma zápis do databáze, leták a rady
  • Informační SMS s fotkou na tisíce lidí v okolí
  • Emailing na všechny důležité organizace během minuty
  • Služby detektiva přímo na místě
  • Pátrací letadlo

Proč psí detektiv

  • Jediný pátrací systém v ČR
  • Okamžitá reakce - rychlé výsledky
  • Základní servis zdarma
  • Placené služby od 990 Kč
  • Hotlinka 24 hod. denně, 365 dní v roce

Hledáme tyto Vaše mazlíky

Janek

Praha-východ Janek je 2 roky starý mourovatý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 3 kg. Je menšího vzrůstu, vypadá jako odrostlé kotě, plachý, k lidem nejde. Zvyklý na pohyb venku, ale vždy se vracel. Ztratil se v pondělí 29.4. v Mirošovicích.

Rita

Znojmo Rita je 2 roky stará kříženka německého ovčáka. Obojek nemá, čipovaná není a váží cca 12 kg. Je malá, má černohnědou srst.

Bonie

Znojmo Bonie je 1 rok stará fenka jack russell teriéra. Nemá obojek ani čip, váží asi 10-12 kg. Ztratila se v dopoledních hodinách v Lechovicích. Naposledy byla viděna 15.5. v obci Strachotice.

Ferda

Chrudim Ferda je 12 let starý mourovatý kocour. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží asi 5,5 kg. Kdysi měl operovanou pravou přední packu, to už má ale zahojené, ale má viditelně křivý zub. Zmizel z 5.patra mezi 4.-5. hodinou ráno.

Tchibo

Břeclav Tchibo je 1,5 roku starý šedý papoušek žako. Je kroužkovaný a na své jméno Čibo slyší. Uletěl v odpoledních hodinách 16.5.

Sisi

Frýdek-Místek Sisi je 5 let stará bílomourovatá kočka. Nemá obojek, ale je čipovaná. Je kastrovaná a váží asi 4 kg. Je zvyklá chodit ven, ale držela se vždycky u domu.

Francis

Olomouc Francis je 2 roky stará britská kočka vážící cca 4kg. Není čipovaná a nemá žádný obojek. Je kontaktní a slyší na jméno. Není moc zvyklá chodit ven.

Jose Antonio Alvarez Perez

Brno-město Jose je 9 let stará kočka. Slyší na ,,Lolička,,. Váží cca 10 kg. Nemá obojek ani čip. Kočka je trochu tlustá, klidna, hodná, kastrovaná, šla se projit jako každý večer na ulice popelákova a už se nevratila.

Lucinka

Mladá Boleslav Lucinka je 2 roky stará kočka. Nemá obojek ani čip, váží asi 3 kg. Je šedá s bílými tlapkami a náprsenkou. Utekla z auta na dálniční benzince MOL u Brodců na D10 směr Praha v pondělí 13.5. odpoledne.

Jsme hrdí na to, že našimi partnery jsou:

Psí detektiv v médiích:

Psí detektiv na Psí kusy.cz Psí kusy v reportáži na Nově Psí detektiv na TV Metropol Psí Detektiv na Idnes.cz Psí Detektiv na zive.cz Psí Detektiv v ČTK Psí detektiv na Týden.cz Psí detektiv v Teplickém kurýru Psí detektiv v Prostějovských novinkách Psí Detektiv na Liberec Mě Baví.cz            denik logo internet                      

         

připravujeme!!!